You are not connected. Please login or register

Уредник на галерија

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Уредник на галерија on Чет Jул 02, 2009 1:51 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Ни треба еден уредник на галерија,кој ќе ја освежува галеријата со нови слики.Сликите ќе ги наоѓа тука -------http://www.lionandlamblove.org/gallery/index.php------.

Доколку некој сака,нека каже тука ќе му објаснам што треба да прави.

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

2 Re: Уредник на галерија on Чет Jул 02, 2009 3:18 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Поради голем број на слики ќе ни требаат уште 2 уредника,можете да станете и модератор и уредник.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

3 Re: Уредник на галерија on Чет Jул 02, 2009 3:30 pm

Simona

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Може јас?

Преглед на профилот на членот

4 Re: Уредник на галерија on Чет Jул 02, 2009 3:31 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Сега ќе ти објаснам по ПП


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

5 Re: Уредник на галерија on Чет Jул 02, 2009 5:07 pm

Simona

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
The.Cold.One, извини многу ама извинете и останатите, сакам да ме тргенте од оваа функција, бидејќи немам да имам многу време да се уклучувам ан форумов, кај и да е ќе одам на Треска, па после и на одмор. Се зивинувам многуууууу, не ми се лутете. Sad

Преглед на профилот на членот

6 Re: Уредник на галерија on Чет Jул 02, 2009 5:08 pm

ivanaaa

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Jас би сакала ако може

Преглед на профилот на членот

7 Re: Уредник на галерија on Чет Jул 02, 2009 5:10 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Ок ќе ве замениме.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

8 Re: Уредник на галерија on Чет Jул 02, 2009 5:19 pm

ivanaaa

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
А да прашам што треба да правам освен да поставувам слики ? Уште нешто или само тоа?

Преглед на профилот на членот

9 Re: Уредник на галерија on Чет Jул 02, 2009 5:32 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Samo toa


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот