You are not connected. Please login or register

Taylor Lautner - Jacob

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Taylor Lautner - Jacob on Пет Jул 03, 2009 10:19 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Па што мислите за ликов,некои го обожаваат но јас го мразам,бидејќи ќе застане меќу Бела и Едвард


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

2 Re: Taylor Lautner - Jacob on Пет Jул 03, 2009 11:06 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Pa ok e.. I jas ne go obozavam bas bas zaradi toa ama OK..

Преглед на профилот на членот

3 Re: Taylor Lautner - Jacob on Саб Jул 04, 2009 12:23 am

Ana

avatar
Администратор
Администратор
мене не ми смета а и убав ми е Very Happy


_________________

Преглед на профилот на членот

4 Re: Taylor Lautner - Jacob on Саб Jул 04, 2009 12:50 am

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
мене ама ИЧ не ми смета Very Happy

а тоа дека ми е убав убав ми е I love you

Преглед на профилот на членот

5 Re: Taylor Lautner - Jacob on Вто Jул 07, 2009 5:51 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
еве ви некои сликички од него...нели е најсрцка I love you drunken

Преглед на профилот на членот

6 Re: Taylor Lautner - Jacob on Вто Jул 07, 2009 9:34 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
iii ama telo imaa..Hotty:D

Преглед на профилот на членот

7 Re: Taylor Lautner - Jacob on Вто Jул 07, 2009 9:55 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Twilight Freak напиша:iii ama telo imaa..Hotty:D

HOT AS HELL!!!
A BODY TO KILL FOR!!!
DROP-DEAD-GORGEUS!!!

три точни реченици шо го опишуваат него...според мене...

Преглед на профилот на членот

8 Re: Taylor Lautner - Jacob on Вто Jул 07, 2009 11:49 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
ухуууу телово bom bom
еден дечко со вакво тело да си фатам Very Happy Razz


_________________

Преглед на профилот на членот

9 Re: Taylor Lautner - Jacob on Сре Jул 08, 2009 12:22 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Ana напиша:ухуууу телово bom bom
еден дечко со вакво тело да си фатам Very Happy Razz

само сањај Laughing

Преглед на профилот на членот

10 Re: Taylor Lautner - Jacob on Сре Jул 08, 2009 1:55 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
HOT AS HELL!!!
A BODY TO KILL FOR!!!
DROP-DEAD-GORGEUS!!!

Леле drop-dead-gorgeus хахахах


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

11 Re: Taylor Lautner - Jacob on Сре Jул 08, 2009 5:59 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
е па тоа е фраза Very Happy

Преглед на профилот на членот

12 Re: Taylor Lautner - Jacob on Сре Jул 08, 2009 7:58 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Знам,ама ми смешно.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

13 Re: Taylor Lautner - Jacob on Сре Jул 08, 2009 8:06 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
хехе ок Smile

Преглед на профилот на членот

14 Re: Taylor Lautner - Jacob on Сре Jул 08, 2009 9:11 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
The.Cold.One напиша:Знам,ама ми смешно.
aham.. i mene

Преглед на профилот на членот

15 Re: Taylor Lautner - Jacob on Сре Jул 08, 2009 10:18 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
И ми смета што ке застане мегу бела и едвард
и плус ми личи на мајмун....сори на фановите Rolling Eyes


_________________
Преглед на профилот на членот

16 Re: Taylor Lautner - Jacob on Чет Jул 09, 2009 12:06 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
nin4e напиша:И ми смета што ке застане мегу бела и едвард
и плус ми личи на мајмун....сори на фановите Rolling Eyes

хахаха Laughing Laughing


_________________

Преглед на профилот на членот

17 Re: Taylor Lautner - Jacob on Пет Jул 10, 2009 6:58 pm

Ane

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Ok e,ali jas ne go mn.sakam bidejki zastanuva megu Bela i Edvard.

Преглед на профилот на членот

18 Re: Taylor Lautner - Jacob on Пон Jул 20, 2009 11:04 pm

The Cullen Girl

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Kako prvo mn e hoottt ama go nejkam zs im zastanuva nz Edward i Bella

Преглед на профилот на членот

19 Re: Taylor Lautner - Jacob on Саб Aвг 01, 2009 2:26 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
е па кога си може...

а на мајмун личи во првиот дел ради косата...али ако кажеш дека во вториот дел не ти е убав тогаш стварно не знам какви машки ти сакаш...

Преглед на профилот на членот

20 Re: Taylor Lautner - Jacob on Пон Aвг 03, 2009 1:39 am

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Тоа да,во Твајлајт е ко не ишишан мајмун,ама сеа во ММ стварно ќе го средат и набилдан е и се.

Инаку пред да почнат да снимаат ММ тој вежбал со Кам,Џејмс вампирот,и многу е смешно тоа интервју кога они фвајца зборуваат,незнам каде беше.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

21 Re: Taylor Lautner - Jacob on Пон Aвг 03, 2009 5:50 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
*rock_star* напиша:е па кога си може...

а на мајмун личи во првиот дел ради косата...али ако кажеш дека во вториот дел не ти е убав тогаш стварно не знам какви машки ти сакаш...
Сакам машки како роберт...а во мм не е грд како во самрак али сепак ништо посебно


_________________
Преглед на профилот на членот

22 Re: Taylor Lautner - Jacob on Сре Aвг 05, 2009 1:35 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
ај соблечи ги и двајцата да видам кој ќе го одбереш Laughing

Преглед на профилот на членот

23 Re: Taylor Lautner - Jacob on Чет Aвг 06, 2009 4:17 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Хахахахах lol! Како ќе ги соблече??


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

24 Re: Taylor Lautner - Jacob on Саб Aвг 08, 2009 8:56 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
haha dobro malce gresno go formulirav toa...mislev ako gi ima i dvajcata do pola sobleceni neznam dali pogledot ke i se zadrzi na Robert ili na Taylor Very Happy bas neka vidi kakva razlika ima od teloto na Taylor do teloto na Robert

Преглед на профилот на членот

25 Re: Taylor Lautner - Jacob on Саб Јан 02, 2010 2:05 am

elena flrodun

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
SUPER E!!!!!!!!!

________________
Photobucket
I LOVE HIM!!!!!!!!!HI IS THE BEST!!!!!!!!!!!!!!

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот