You are not connected. Please login or register

Chaske Spencer - Sam

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Chaske Spencer - Sam on Пет Jул 03, 2009 10:32 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Овој е најдобриот другар на Џејкоб и има поголема улога во филмот,ама разочаран сум кого ставиле да го глуми


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

2 Re: Chaske Spencer - Sam on Пет Jул 03, 2009 11:01 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
pa ok e..Very Happy:D
Nisto posebno vo facata ama ok odglumi xD

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот