You are not connected. Please login or register

Oтсутност

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Oтсутност on Саб Jул 04, 2009 11:45 am

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Доколку ќе сте отсутни опредлено време,напишете тука.

Jас ве известувам дека Twilight Freak рече дека нема да доаѓа бидејќи ќе оди на село.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

2 Re: Oтсутност on Нед Jул 05, 2009 9:02 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Da , eve , jas se vrativ..Mnogu mi nedostigavtee..Pozz

Преглед на профилот на членот

3 Re: Oтсутност on Чет Jул 09, 2009 12:04 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
дечки да ви кажам дека деновиве ќе бидам кај баба така да нема многу да се уклучувам до недела...а од поонеделник одам на одмор и не знам колку дена ќе бидам таму

и *rock_star* (Надица) денеска отиде во охрид и ќе се врати заедно со мене јас коа ќе се вратам од одмот


_________________

Преглед на профилот на членот

4 Re: Oтсутност on Чет Jул 09, 2009 12:27 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
И јас денес одам во охрид...и се враќам крај на август (може и порано ако ми здосади)
ама бидејки знам дека толку време нема да издржам без комп. затоа ке доагам од некое интернет кафе или од кај една другарка Razz


_________________
Преглед на профилот на членот

5 Re: Oтсутност on Нед Jул 26, 2009 2:47 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
дечки да ви кажам дека јас се вратив од одмор вчера и си поминав најубаво на светот


_________________

Преглед на профилот на членот

6 Re: Oтсутност on Вто Jул 28, 2009 11:27 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Jas sakam da vi kazam deka denovive imav problemi so netov.. morav se odnovo da instaliram.. ne ja imav zacuvano adresava pa se poma4iv da ja najdam..mn mi nedostigavtee..ama vazno we're together again

Преглед на профилот на членот

7 Re: Oтсутност on Чет Jул 30, 2009 2:18 am

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Welcome back Smile


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

8 Re: Oтсутност on Чет Jул 30, 2009 11:01 am

Teodora

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
mi bese rasipan kompjuterot i zatoa ne bev okolu 10tina dena na forumov Very Happy
sea mi go napraeja i mozam da doagam bounce

Преглед на профилот на членот

9 Re: Oтсутност on Саб Aвг 01, 2009 3:54 am

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Thnaks SmileSmile

Преглед на профилот на членот

10 Re: Oтсутност on Саб Aвг 01, 2009 2:13 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
decki ne mozev da se uklucuvam nekoe vreme...nemav vreme potocno...ama ete sega redovna ke si bidam Smile

Преглед на профилот на членот

11 Re: Oтсутност on Пон Aвг 03, 2009 1:32 am

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
WElcome back all.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

12 Re: Oтсутност on Пон Aвг 03, 2009 5:46 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
Јас да кажам дека се вратив пред неколку дена Razz


_________________
Преглед на профилот на членот

13 Re: Oтсутност on Вто Aвг 04, 2009 7:21 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Welcome Back!! xD
=)

Преглед на профилот на членот

14 Re: Oтсутност on Сре Aвг 19, 2009 11:43 am

Angela-An4i

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
јас утре ке одам во Хрватска ама и од таму ке се пуштам

Преглед на профилот на членот

15 Re: Oтсутност on Сре Сеп 23, 2009 11:30 am

Teodora

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
ja nema edna nedela taka nesto da imam internet pa nema da mozam da vlagam SadSad

Преглед на профилот на членот

16 Re: Oтсутност on Чет Jул 15, 2010 8:00 pm

Angela-An4i

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Подолго време не се уклучував,од сега ке бидам поактивна

Преглед на профилот на членот

17 Re: Oтсутност on Пет Jул 16, 2010 1:24 am

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Супер,почнавме да собираме членови!


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

18 Re: Oтсутност on Пет Jул 16, 2010 1:34 am

Bella Swan

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Јас ке одам во Црна Гора ке се вратам за 15 денаа Very Happy I love you Very Happy

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот