You are not connected. Please login or register

„Гризнате Луѓе“

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 „Гризнате Луѓе“ on Саб Jул 04, 2009 2:23 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Ова секој ќе го има,всупност се поени и се собираат кој има многу може да добие и награда позиција на форум.Поените се добиваат со постувања и отварање теми.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот