You are not connected. Please login or register

Главна дискусија за фимот

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Главна дискусија за фимот on Чет Jул 02, 2009 1:54 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
Тука можете да го пофалувате/критикувате филмот.


_________________
Преглед на профилот на членот

2 Re: Главна дискусија за фимот on Сре Ное 18, 2009 2:36 pm

soy angel

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
najybav do sega I love you

Преглед на профилот на членот

3 Re: Главна дискусија за фимот on Нед Ное 22, 2009 9:52 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
х) ја го изгледаав цееел ... беше синхронизиран на шпански, ама нема врска важно се разбрав :Р Smile
и е нааааааааааааааааааајубааав филм кој некогаш сум го гледалаа Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven


_________________
Преглед на профилот на членот

4 Re: Главна дискусија за фимот on Нед Ное 22, 2009 11:53 pm

Teodora

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
luge kaj mozam da go gledam?
od zavcera baram na internet ne mozam da najdam deka neli premierata bese na 20?

Преглед на профилот на членот

5 Re: Главна дискусија за фимот on Пон Ное 23, 2009 12:11 am

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Ако сакаш можам да ти најдам снимка онлајн да гледаш али од далеку е снимано,но не е со телефон оваа камера.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

6 Re: Главна дискусија за фимот on Пон Ное 23, 2009 12:34 am

Teodora

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
fala no najdov Very Happy sega bas na watching movies mi tekna da pobaram Very Happy koga ke go gledam koga ke imam vreme ke pisam vetuvam presreknaa summ Very Happy pa da se vratime na temata Very Happy

fala so mi dade nasoka od kade da pobaram Very Happy Very Happy

Преглед на профилот на членот

7 Re: Главна дискусија за фимот on Саб Ное 28, 2009 5:56 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Го најдов се предобра снимка,на англиски,кино снимка да,али звукот не е од киното туку подоцна уфрлен.И си најдов превод(на српски).


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

8 Re: Главна дискусија за фимот on Саб Дек 05, 2009 12:57 am

Ana

avatar
Администратор
Администратор
А следната недела ли е во кино во Скопје?


_________________

Преглед на профилот на членот

9 Re: Главна дискусија за фимот on Саб Дек 05, 2009 1:01 am

Teodora

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
super e filmot no nekako mi nedostiga Edward Sad

Преглед на профилот на членот

10 Re: Главна дискусија за фимот on Саб Дек 05, 2009 12:55 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Ana напиша:А следната недела ли е во кино во Скопје?

Во кино во Скопје? Question

Не сум чул


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

11 Re: Главна дискусија за фимот on Саб Дек 05, 2009 2:48 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
да во Рамстор ќе бил мислам...една другарка така ми кажа


_________________

Преглед на профилот на членот

12 Re: Главна дискусија за фимот on Нед Дек 06, 2009 3:21 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Ееееее супер ако го давааат...ако е за викендите моќам да отидам да го гледам What a Face


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

13 Re: Главна дискусија за фимот on Саб Јан 02, 2010 1:48 am

elena flrodun

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
SUPER E!!!!!!!!!!!!!
_________________
Photobucket
I LOVE HIM!!!!!!!!HI IS THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот