You are not connected. Please login or register

кој ви е омилен волк?

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 кој ви е омилен волк? on Нед Jул 05, 2009 4:30 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
јас најмногу го сакам Џејкоб (очигледно I love you )

инаку во првиот дел воопшто не го сакав (без причина ме нервираше...добро малку и ради косата Laughing )...
Пи.Ес.ама ми тргна со отварањево на темиве cheers (малку офтопик ама ај ќе ми се прости What a Face )

Преглед на профилот на членот

2 Re: кој ви е омилен волк? on Нед Jул 05, 2009 9:08 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
da , Jackob:D

Преглед на профилот на членот

3 Re: кој ви е омилен волк? on Нед Jул 05, 2009 9:17 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
Џејкоб


_________________

Преглед на профилот на членот

4 Re: кој ви е омилен волк? on Нед Jул 05, 2009 11:10 pm

Moni

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Џејкоб Smile Да се активирам малку и ја на форумов Smile

Преглед на профилот на членот

5 Re: кој ви е омилен волк? on Саб Ное 28, 2009 5:25 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Sam незнам зошто xD


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

6 Re: кој ви е омилен волк? on Саб Ное 28, 2009 10:28 pm

Teodora

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Ana напиша:Џејкоб

Преглед на профилот на членот

7 Re: кој ви е омилен волк? on Саб Јан 02, 2010 2:04 am

elena flrodun

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Jackob Very Happy

_________________
Photobucket
I LOVE HIM!!!!!!!HI IS THE BEST!!!!!!!!!!!

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот