You are not connected. Please login or register

ВИП член

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 ВИП член on Вто Jул 07, 2009 12:58 am

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Ова група е направена,само за 1 член,тој ќе се избира на крајот на месецот.Членот ќе има пристап до Администрацијата,ќе биде нешто како модератор,доколку сакате да станаете ВИП член,ќе мора да заработите со активност.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

2 Re: ВИП член on Вто Jул 07, 2009 1:17 pm

*..I ♥ GameS..*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
nista te nisam razumela...xD

Преглед на профилот на членот

3 Re: ВИП член on Вто Jул 07, 2009 1:30 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Ovako,grupa VIP clan je samo za jednog clana,taj clan ce se menjati na svakom mesecu.Taj clan mora da bude aktivan,na forumu da bi postao VIp


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

4 Re: ВИП член on Вто Jул 07, 2009 1:33 pm

*..I ♥ GameS..*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
aha okej..i taj chlan ostaje samo 1 mesec?

Преглед на профилот на членот

5 Re: ВИП член on Вто Jул 07, 2009 1:34 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Da. Glasa se za nejga.Mi Administtori postavimo nekoliko clanova,i glasate svi.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

6 Re: ВИП член on Вто Jул 07, 2009 1:35 pm

*..I ♥ GameS..*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
axa okej....skontala!

Преглед на профилот на членот

7 Re: ВИП член on Пет Jул 10, 2009 9:50 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
За да не има,недоразбирања,ние Администраотрите ќе ви кажеме кој е тој член.

За месец Јули Vip Member ееееееееее Twilight Freak,честитки


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

8 Re: ВИП член on Саб Jул 11, 2009 2:12 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....
Jess!! Falaaaaaa najmnogu!!!!!!

Преглед на профилот на членот

9 Re: ВИП член on Саб Jул 11, 2009 9:55 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
честито Very Happy


_________________

Преглед на профилот на членот

10 Re: ВИП член on Нед Jул 12, 2009 12:11 pm

Moni

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Честито Smile

Преглед на профилот на членот

11 Re: ВИП член on Нед Jул 12, 2009 4:18 pm

Teodora

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
cestito Very Happy:D

Преглед на профилот на членот

12 Re: ВИП член on Нед Jул 12, 2009 7:32 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Falaaaaa!!!! (L)(L)(L)(L)

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот