You are not connected. Please login or register

А1 Телевизија

Оцени ја Телевизијата

0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
21% 21% [ 3 ]
79% 79% [ 11 ]
Општо гласови : 14

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 А1 Телевизија on Вто Jул 07, 2009 8:03 pm

Allen Cruz

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Ајде коментирајте ја и оценете ја најдобрата македонска телевизија А1.

Преглед на профилот на членот

2 Re: А1 Телевизија on Вто Jул 07, 2009 8:45 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Мислев 3,ама бидејќи ги дадоа Ангели еве 4


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

3 Re: А1 Телевизија on Вто Jул 07, 2009 9:46 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
5))))

Преглед на профилот на членот

4 Re: А1 Телевизија on Вто Jул 07, 2009 11:47 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
5...не е лоша


_________________

Преглед на профилот на членот

5 Re: А1 Телевизија on Пет Jул 31, 2009 11:14 am

ivanaaa

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Od site nasi televizii A1 spored mene e najdobra pa zatoa 5 Smile

Преглед на профилот на членот

6 Re: А1 Телевизија on Пон Сеп 07, 2009 5:46 pm

Angela-An4i

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
дааааааааа
стварно
најдобра македонска телевизија според мене
5+

Преглед на профилот на членот

7 Re: А1 Телевизија on Сре Ное 25, 2009 4:29 pm

Bella

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Се сложувам !5+

Преглед на профилот на членот

8 Re: А1 Телевизија on Нед Дек 06, 2009 3:30 am

gjole

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Еве и од мене 5

Преглед на профилот на членот http://www.mileycyrusmacedonia.forumakers.com

9 Re: А1 Телевизија on Пон Дек 28, 2009 10:45 am

Moni

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
5 Smile

Преглед на профилот на членот

10 Re: А1 Телевизија on Саб Јан 02, 2010 2:36 am

elena flrodun

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
NAJDOBRA TELEVIZIJA VO MAKEDONIJA I PLUS KE DAVAAT NAJDOBRITE SERII ANGELI I 1001 NOK

_________________
Photobucket
I LOVE HIM!!!!!!!!!!!HI IS THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот