You are not connected. Please login or register

Сител Телевизија

Оценка за Цител Телевизија

0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
33% 33% [ 3 ]
67% 67% [ 6 ]
0% 0% [ 0 ]
Општо гласови : 9

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Сител Телевизија on Сре Jул 08, 2009 9:22 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Па дајте оценка..Каква е???

Преглед на профилот на членот

2 Re: Сител Телевизија on Сре Jул 08, 2009 11:00 pm

Allen Cruz

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Не е нешто посебна Сител..
ама гласав со 4 за теленовелите.. пошто дават преку 5 теленовели.. браво Smile

Преглед на профилот на членот

3 Re: Сител Телевизија on Сре Jул 08, 2009 11:41 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
ace.radevski напиша:Не е нешто посебна Сител..
ама гласав со 4 за теленовелите.. пошто дават преку 5 теленовели.. браво Smile


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

4 Re: Сител Телевизија on Чет Jул 09, 2009 12:10 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
4...даваат некои интересни работи


_________________

Преглед на профилот на членот

5 Re: Сител Телевизија on Пет Jул 10, 2009 4:27 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
ace.radevski напиша:Не е нешто посебна Сител..
ама гласав со 4 за теленовелите.. пошто дават преку 5 теленовели.. браво Smile
yepp

Преглед на профилот на членот

6 Re: Сител Телевизија on Пет Jул 31, 2009 11:13 am

ivanaaa

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
3 od mene samo poradi One Tree Hill Smile

Преглед на профилот на членот

7 Re: Сител Телевизија on Пон Сеп 07, 2009 5:48 pm

Angela-An4i

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
4

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот