You are not connected. Please login or register

FanMade Trailers

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 FanMade Trailers on Чет Jул 02, 2009 2:01 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
Поставувајте трајлери кои сте ги правеле вие или некои други фанови.
Исто така дозволено е коментирање Very Happy


_________________
Преглед на профилот на членот

2 Re: FanMade Trailers on Чет Jул 02, 2009 3:17 pm

Simona

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Многу е убав трејлеров.

Преглед на профилот на членот

3 Re: FanMade Trailers on Пет Jул 03, 2009 3:52 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
Еве уште еден ... само ме интересира дали на крај на њу мун ке бидат заедно бела и едвард Crying or Very sad


_________________
Преглед на профилот на членот

4 Re: FanMade Trailers on Пет Jул 03, 2009 3:57 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
nin4e напиша:
Еве уште еден ... само ме интересира дали на крај на њу мун ке бидат заедно бела и едвард Crying or Very sad


Па колку што јас знам ДА,ама во следните делови Бела пак ќе чувстувва нешто за Џејкоб


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

5 Re: FanMade Trailers on Пет Jул 03, 2009 4:00 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
неее.....не е фер... Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad


_________________
Преглед на профилот на членот

6 Re: FanMade Trailers on Пет Jул 03, 2009 4:05 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
nin4e напиша:неее.....не е фер... Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad

Преглед на профилот на членот

7 Re: FanMade Trailers on Пет Jул 03, 2009 4:12 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
Најслатка си е со Едаврд х3


_________________
Преглед на профилот на членот

8 Re: FanMade Trailers on Пет Jул 03, 2009 4:15 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Eпа да.....ама тој мисли дека е во опасност ако е со него па ќе ја остави,и таа ќе се вљуби во Џејкоб,па ќе остане со Едвард,потоа пак ќе има чувства за Џејкоб,па ќе остане трудна од Едвард,тоа ќе и биде многу тешко,бидејќи детето само ќе и „троши“ крв,така да ќе е слаба,и на крај Едвард конечно ќе успее да и ги прочита мислите.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

9 Re: FanMade Trailers on Пет Jул 03, 2009 4:16 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
од кај знаеш? уште не е искочен филмов?


_________________
Преглед на профилот на членот

10 Re: FanMade Trailers on Пет Jул 03, 2009 4:27 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
nin4e напиша:од кај знаеш? уште не е искочен филмов?

Преглед на профилот на членот

11 Re: FanMade Trailers on Пет Jул 03, 2009 4:36 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Па книгите хехех,ги знам сите 4 дела


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

12 Re: FanMade Trailers on Пет Jул 03, 2009 4:59 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
па искочен е Њу Мун?


_________________
Преглед на профилот на членот

13 Re: FanMade Trailers on Пет Jул 03, 2009 5:00 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
The.Cold.One напиша:Па книгите хехех,ги знам сите 4 дела
aaa..super togash..
Ti prativ Pp!! procitaj plss:D:D

Преглед на профилот на членот

14 Re: FanMade Trailers on Пет Jул 03, 2009 5:04 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Прочитав инаку Нин4е 4 дела се искочени книги(ама не во мк) јас преку нет ги наоѓам,5 се пишува.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

15 Re: FanMade Trailers on Пет Jул 03, 2009 5:37 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
ааа....ај ке ја симнам сега Very Happy


_________________
Преглед на профилот на членот

16 Re: FanMade Trailers on Пет Jул 03, 2009 8:20 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Jas veke simnav Very Happy:D

Преглед на профилот на членот

17 Re: FanMade Trailers on Пон Сеп 14, 2009 5:21 pm

nate<3tay

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
ja imam prochitano new moon na srpski i mn mn mn mi se sviga....Da Bella i Edward na kraj ke bidat zaedno samo me interesira vo koj del ke i gi prochita mislite i dali toa ke go mozhe i ponataka ili samo vo toj moment????

Преглед на профилот на членот

18 Re: FanMade Trailers on Вто Сеп 15, 2009 10:04 am

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Тоа ќе се случи само во 4 дел на крај,Бела ќе научи дека има моќ на штит.Ги штити тие што сака,како што неможат неа да и направат ништо,така сеа коа ќе го обвие штитот тие што се во него се заштитени,али зашто сеа Бела штитот го има ставено околу нив можат да ги користат нивните моќи на неа.И на крајот на 4 дел,ќе си отидат со Едвад и она ќе го обвие штитот околу него,и он ќе може да и ги чита мислите. lol!


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

19 Re: FanMade Trailers on Вто Сеп 15, 2009 10:29 pm

nate<3tay

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
awww kolku e preubavvooo <3 inache jas ja chitam eclipse sea

Преглед на профилот на членот

20 Re: FanMade Trailers on Саб Сеп 19, 2009 1:35 am

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Она е малку досадна,мислам нема некои битни дејствија,само со Викторија тоа.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот