You are not connected. Please login or register

Натпревар

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Натпревар on Вто Jул 21, 2009 5:00 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Имаме 2 слободни места за модератори,така да ќе има натпревар који 2 члена донесат највеќе членов ќе бидат модератори.Членови кои ќе ги донесат ќе мора да имаам минимун 10 поста и да кажат кој ги донел,во темата каде ќе се представат.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот