You are not connected. Please login or register

Twilight слатки

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Twilight слатки on Чет Jул 23, 2009 4:04 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Во САД има излезено и Twilight слатки,има поголема кутија,со логото од Твајлајт,и има помали со Еддвард,Џејкоб и Бела еве ви слика па разгледајте,и казжете што мислите?_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

2 Re: Twilight слатки on Чет Jул 23, 2009 5:59 pm

macaparket

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
ЕЕЕ топ уште да се внатре у облик на нивните глави и со задоволство ке го јадам едвард. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed


_________________
What if I’m the hero? What if I’m the bad guy? - Edward Cullen
Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/pages/I-3-MACEDONIAN-THEATHER/1040647296

3 Re: Twilight слатки on Саб Jул 25, 2009 7:24 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
macaparket напиша:ЕЕЕ топ уште да се внатре у облик на нивните глави и со задоволство ке го јадам едвард. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
hahahahhahahah,, Me too

Преглед на профилот на членот

4 Re: Twilight слатки on Нед Jул 26, 2009 4:55 am

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Штета што нема кај нас.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

5 Re: Twilight слатки on Саб Aвг 01, 2009 2:19 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
macaparket напиша:ЕЕЕ топ уште да се внатре у облик на нивните глави и со задоволство ке го јадам едвард. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

ја би го јадела тејлор...не мора да е од чоколадо...и вистински да е ќе го лапнам Razz

Преглед на профилот на членот

6 Re: Twilight слатки on Саб Aвг 29, 2009 10:02 am

Angela-An4i

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Twilight Freak напиша:
macaparket напиша:ЕЕЕ топ уште да се внатре у облик на нивните глави и со задоволство ке го јадам едвард. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
hahahahhahahah,, Me too
Ме тоо
Very Happy Very Happy Very Happy

Преглед на профилот на членот

7 Re: Twilight слатки on Саб Сеп 19, 2009 4:29 pm

danisweet

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Wwaw jas ke go izedam Taylor! Very Happy

Преглед на профилот на членот

8 Re: Twilight слатки on Сре Ное 04, 2009 7:33 pm

MartinLovesBella

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Kako sto kazuva moeto ime MartinLovesBella bi ja izel Bella!

Преглед на профилот на членот

9 Re: Twilight слатки on Саб Јан 02, 2010 1:31 am

elena flrodun

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
I JAS KE GO IZEDAM NA EDWARD!!!!!!!!! Very Happy Very Happy

_________________
Photobucket
I LOVE HIM!!!!!!!!!HE IS THE BEST!!!!!!!!!!!

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот