You are not connected. Please login or register

Откриена сцената од Волтури!!!

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Откриена сцената од Волтури!!! on Саб Aвг 08, 2009 11:31 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Еве можете да ја погледнете сцената од Волтури,значи се е исто како во книгата,и мило ми е за тоа,ама нервирам се ја стопираат кога ќе се бакнат Ед и Белс.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот