You are not connected. Please login or register

Откриен е ликот на Riley.

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Откриен е ликот на Riley. on Саб Aвг 08, 2009 11:35 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Глумецот Ксавијер Семуел ја доби улогата на во 3 продолжеток на Сагата.Семуел(24) ќе се придружи на Роберт и Кристен во третиот филм по книгите на Стефани Мејер.Глумецот ќе го одигра заводливиот вампир Рајли кој заедно со Викторија ќе се удружи како би ја убиле БелаЈа малку го очекував по детинест ама добар е и овој.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот