You are not connected. Please login or register

Почнато е снимање на Помрачување!!!

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Весела радост за сите нас фановите,екипата на Самрак ќе почне да го снима 3 дел од Сагата сега во Август во Ванкувер.Иако сите мислеа дека е брзо продуцентот ги разочара со веста дека филмот ќе излезе дури во Мај,Јуни 2010.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Miss.Kristen

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Филмот ќе излезе на 30 Јуни 2010 година.....

Преглед на профилот на членот

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот