You are not connected. Please login or register

Рајчеле престанува да глуми во 3 дел на Самрак

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
За некои тажна за некои весела вест,актерката Рајчел која ја толкуваше Викторија во првите 2 дела од Сагата во 3 дел ќе биде заменета од Bryce Dallas Howard .Која глупост,таа да ја одглуми Викторија како Рајчел нема да може НИКОГАШ,и јадна е во лицето.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот