You are not connected. Please login or register

Новости

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Новости on Чет Jул 02, 2009 2:05 pm

Amy

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Сите новости поврзани со "Εclipse" поставувајте ги тука.

Филмот би требало да почне да се снима на 17 август,а да заврши со
снимањето во октомври во Vancouvre,Κанада.

Преглед на профилот на членот

2 Re: Новости on Нед Jул 05, 2009 2:31 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Еве една новост поврзана со филмот

Филмот за Помрачување е закажан за прикажување на 30 Јуни, 2010 година.[8] Тоа ќе биде третиот дел од филмскиот серијал Самрак, следејќи го Самрак од 2008 и Млада Месечина од 2009. Бидејќи режисерот на Млада Месечина, Крис Веитц ќе ја прави постпродукцијата на овој филм, тој нема да учествува во снимањето на третиот дел. Затоа Помрачување ќе биде снимен од Дејвид Слејд, а Мелиса Розенберг се враќа како сценарист.[9] Снимањето на филмот се очекува да започне во август 2009.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот