You are not connected. Please login or register

New Look....

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 New Look.... on Чет Aвг 20, 2009 1:07 am

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Па еве го и новиот изглед,што мислите?Уште само малку навигациите и боите во табелите треба да се средат,ама тоа е брзо.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

2 Re: New Look.... on Чет Aвг 20, 2009 11:47 am

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
mene mi se svigja da ti kazam...ubavko e :]

Преглед на профилот на членот

3 Re: New Look.... on Чет Aвг 20, 2009 7:37 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
овој изглед највеќе ми се свиѓа од сите до сеа


_________________

Преглед на профилот на членот

4 Re: New Look.... on Чет Aвг 20, 2009 9:15 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Ana напиша:овој изглед највеќе ми се свиѓа од сите до сеа

Абе коа правам ја знае се,хахаха,се шегувам.И мене логото ми се допаѓа ама иконите ќе ги сменам,пак ќе се со Бела и Џејк lol! .


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

5 Re: New Look.... on Пет Aвг 21, 2009 4:56 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Ете ги постаив новите икони.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот