You are not connected. Please login or register

Kristen Steward & Robert Pattinson се вериле ?!

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

nate<3tay

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Незнам точно пред колку време, али на ексклузив кажаа дека заљубениот пар од The Twilight Saga се вериле.Верувате???

Преглед на профилот на членот

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Ноуп,обични трачеви и гласини lol!


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

nate<3tay

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Mozhda....ali isto taka kazhaa i deka ne gi negirale ovie glasini Shocked

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот