You are not connected. Please login or register

New Look 2

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 New Look 2 on Сре Сеп 23, 2009 2:19 am

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Па еве го и следниот изглед,за ден два ќе добиете и ХТМЛ страна,значи ќе бидеме комплетни,па да не должам...коментирајте.

Едит:Заборавив,ќе има нови ранкови и навигации.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

2 Re: New Look 2 on Сре Сеп 23, 2009 6:00 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
УАУ...Мене лооков ми е прееееубав (:


_________________
Преглед на профилот на членот

3 Re: New Look 2 on Сре Сеп 23, 2009 10:02 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
Супер е многу е убав Smile ама ако бирам меѓу овој и претходниот претходниот ќе го одберам оти овој ми е дречлив Smile


_________________

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот