You are not connected. Please login or register

Нов Лоок :)

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Нов Лоок :) on Нед Ное 22, 2009 9:47 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
Еве нов лоок ... давид го правеше ... со моја помош :РРР хахаха
и како ви се допага ... ?


_________________
Преглед на профилот на членот

2 Re: Нов Лоок :) on Нед Ное 22, 2009 11:55 pm

Teodora

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
super e iskreno me nemase nekoe vreme i mnn se izraduvav koa vidov deka pocna pomaly da odi napred jeeee cheers

Преглед на профилот на членот

3 Re: Нов Лоок :) on Пон Ное 23, 2009 12:16 am

ninny

avatar
Администратор
Администратор
епа денес ставивме новиов лоок и решивме да го оживееме форумов, бидејки сепак 80 члена не се малце Smile
иначе лооков ми е најубав до сеа Smile


_________________
Преглед на профилот на членот

4 Re: Нов Лоок :) on Пон Ное 23, 2009 12:38 am

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Да,и кој сака нека помага,нека рекламира по форуми и така...малку го запустивме форумот али еве со Нина решивме да го кренеме на нозе,а за лоокот неам коментар преубаво излезе.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

5 Re: Нов Лоок :) on Пон Ное 23, 2009 3:42 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
супер е лооков ми се свиѓа


_________________

Преглед на профилот на членот

6 Re: Нов Лоок :) on Нед Ное 29, 2009 4:22 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Покрај новиот изглед,добивме и почетна страница.За следниот изглед(да најдавам) ќе добиеме и целосна страница во божиќно „расположение“ како и изгледот на форумот.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

7 Re: Нов Лоок :) on Пон Дек 21, 2009 7:48 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
убаво е и конечно ми свети тоа дека има ново мислење Very Happy


_________________

Преглед на профилот на членот

8 Re: Нов Лоок :) on Пон Дек 21, 2009 9:53 pm

Teodora

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
mnnn e ubav loookov Very Happy

Преглед на профилот на членот

9 Re: Нов Лоок :) on Вто Дек 22, 2009 12:56 am

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Фалааа Smile


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот