You are not connected. Please login or register

Ваши Мислења

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Ваши Мислења on Саб Ное 28, 2009 5:16 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
Сите ваши мислења: предлози, пофалби, критики можете да ги оставите овде. (:


_________________
Преглед на профилот на членот

2 Re: Ваши Мислења on Чет Дек 10, 2009 11:32 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
Давид не знаев кај да пишам...не ми светка тоа со едвард и бела знакчето коа има нови мислења оставено...до мене е нешто или?


_________________

Преглед на профилот на членот

3 Re: Ваши Мислења on Пет Дек 11, 2009 11:55 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Можеби до нетот ти е нешто,зашто е анимација и потешко ја отвара.Али сега овие денови менуваме изглед,ставам новогодишен,уште малку ќе е готов.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

4 Re: Ваши Мислења on Саб Дек 12, 2009 12:08 am

Ana

avatar
Администратор
Администратор
епа ок тогаш


_________________

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот