You are not connected. Please login or register

Jessica/Џесика

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Jessica/Џесика on Саб Ное 28, 2009 5:47 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор


Што мислите за неа?

Малку чуден карактер има девојкава,еден ден е пријателка,другиот ден озборувачката,што знам,малку ми чудно.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот