You are not connected. Please login or register

MTV награди за Twilight

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 MTV награди за Twilight on Чет Jул 02, 2009 2:47 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
Најдобра женска улога*
Kristen Stewart


Најдобра тепачка*
Cam Gigandet
Robert Pattinson


Најдобар бакнеж*
Kristen Stewart
Robert Pattinson


Најдобар филм*
Catherine Hardwicke (режисер)
Wyck Godfrey (продуцент)
Greg Mooradian (продуцент)
Mark Morgan (продуцент)


Најдобра песна од филм
Paramore-DecodeBreakthrough Performance Male (не знам како да го преведам :] )
Taylor Lautner


Breakthrough Performance Male (исто и овоа не знам како да го преведам)*
Robert Pattinson

добија
не добија

еве и некои клипчиња шо можев да ги најдам

-Награда за најдобар бакнеж (Kristen Stewart и Robert Rattinson)
http://www.mtv.com/videos/misc/395491/2009-mtv-movie-awards-kristen-stewart-robert-pattinson-win-best-kiss.jhtml#id=1611658

-Кога го најавувваат трејлерот за New Moon (Robert Pattinson, Kristen Stewart и Taylor Launter)
http://www.mtv.com/videos/misc/395504/2009-mtv-movie-awards-the-twilight-cast-unveils-a-look-at-new-moon.jhtml#id=1611658

-Награда за најдобра женска улога (Kristen Stewart)
http://www.mtv.com/videos/misc/395507/2009-mtv-movie-awards-kristen-stewart-wins-best-female-performance.jhtml#id=1611658

-И еве тоа трејлерот шо го направиле за New Moon на зафрканции
http://www.mtv.com/videos/misc/395503/2009-mtv-movie-awards-twilight-spoof.jhtml#id=1611658

тоа е се шо можев да најдам ако најдам нешто повеќе ќе ставам CoolПоследната промена е направена од Ana на Чет Jул 02, 2009 3:02 pm. Мислењето е променето 1 пати

Преглед на профилот на членот

2 Re: MTV награди за Twilight on Чет Jул 02, 2009 2:54 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Леле за бакнежот Кристен како го откачи,колку се смеев,овој каква фаца направи хехех


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

3 Re: MTV награди за Twilight on Чет Jул 02, 2009 2:57 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
тоа е најјако а интересно е и коа и паѓа наградата неа Laughing

Преглед на профилот на членот

4 Re: MTV награди за Twilight on Чет Jул 02, 2009 3:02 pm

Demi

avatar
Модератор
Модератор
Хахахахахах со бакнежооот..
хахаххаа
јас не би се тргнала Razz Very Happy Laughing

и со наградата...
и прилега улогата на несмасна.. Laughing

Преглед на профилот на членот

5 Re: MTV награди за Twilight on Чет Jул 02, 2009 3:16 pm

Simona

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
хаха да стварно многу беше смешно со бакнежот Very Happy

Преглед на профилот на членот

6 Re: MTV награди за Twilight on Чет Jул 02, 2009 5:37 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
Simona напиша:хаха да стварно многу беше смешно со бакнежот Very Happy


_________________
Преглед на профилот на членот

7 Re: MTV награди за Twilight on Саб Aвг 29, 2009 10:08 am

Angela-An4i

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
ninny напиша:
Simona напиша:хаха да стварно многу беше смешно со бакнежот Very Happy
da da

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот