You are not connected. Please login or register

Омилена „сцена“

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Омилена „сцена“ on Нед Ное 29, 2009 1:29 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
КОј ви е омилен дел од книгата,може цела глава,може дел....Мене најубав дел ми е кога Викторија ќе ги нападне БЕла и Едвард и кога Едвард и Сет ќе почнат да се борат со неа и Рајли.А Бела ќе земе камен да се одбрани,знае дека нема да помогне,али сепак колку да го заштити Едвард


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот