You are not connected. Please login or register

Омилена „сцена“,дел

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Омилена „сцена“,дел on Нед Ное 29, 2009 1:34 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
КОј ви е омилениот дел од книгата?

Ја имам многууу ама ептен многу.Еве неколку:

Кога Бела првпат ќе ја види Ренесме.
КОга ќе ја роди,и кога ќе се претвори у вампир.
Кога ќе одат со Едвард на првиот лов.
Аии забораив,медениот месец Razz

И уште многу други,а вашите?


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот