You are not connected. Please login or register

Омилена „сцена“

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Омилена „сцена“ on Нед Ное 29, 2009 1:37 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
КОја ви е омилена „сцена“ или дел од книгата?

Јас имам повеќе,како што се:кога Бела,Џејк и Мајк одат на кино(Мајк е многу смешен,коа го виде Џејк ќе се закопаше у земја),кога Бела и Џејк ги поправаат моторите,кога Џејк ќе се трансформира пред Бела и целосната сцена кај Волтурите.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

2 Re: Омилена „сцена“ on Сре Дек 09, 2009 7:11 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
вака...книгата ја немам причитано нити па филмот го имам гледано ама затоа имам гледано трејлери...и најомилена сцена ми е кога Џејкоб се претвора пред Бела за да ја спаси од некој вампир мислам не се сеќавам убаво..трејлеров го гледав одамна...иначе закон...и едвај чекам филмот да го гледамммм!!!

Преглед на профилот на членот

3 Re: Омилена „сцена“ on Чет Дек 10, 2009 1:05 am

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Мислиш на онаа сцена каде што Џејк ја брани Бела од Лорент?
Тоа е сменета,т.е. измонтирана сега во филмот Џејк уствари се трансформира кога Бела ќе го удри Пол и Џејк да ја заштити...


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

4 Re: Омилена „сцена“ on Саб Дек 12, 2009 12:05 am

Teodora

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
mene najomilena scena mi e na kraj koga Bella ke go trgne Edward od sonceto za da ne doznaat lugeto deka e vampir Very Happy I love you

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот