You are not connected. Please login or register

Омилена „сцена“

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Омилена „сцена“ on Нед Ное 29, 2009 1:39 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Кој ви е омилен дел од книгата?

Мене оној кога Бела му кажува на Едвард дека е он вампир,во книгата е многу подолго раскажано.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот