You are not connected. Please login or register

Главна дискусија

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Главна дискусија on Нед Ное 29, 2009 1:44 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Сите ваши мислења и забелешки споделете ги тука.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

2 Re: Главна дискусија on Пон Jул 12, 2010 8:16 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Овој пат со филмот баш успеаа да ги усогласат,со Млада Месечина имаше неколку поважни делови исечени,али тука главното си остана.Единствено кога Бела со Едвард и Џејк беа на таа планина и она коа спиеше со Џејкоб во книгата има она како цело време у сонот го извикува неговото име,а ваму немаше,али сепак супер.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот