You are not connected. Please login or register

Главна дискусија

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Главна дискусија on Нед Ное 29, 2009 1:54 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Тука фалете/критикувајте го филмот.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

2 Re: Главна дискусија on Нед Јун 13, 2010 6:44 pm

macaparket

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Читав сега случајно на нет барајќи слики дека во овој дел ќе имало баш хот сцени!


_________________
What if I’m the hero? What if I’m the bad guy? - Edward Cullen
Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/pages/I-3-MACEDONIAN-THEATHER/1040647296

3 Re: Главна дискусија on Пон Jул 12, 2010 8:18 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Филмот испадна многу повеќе отколку што очекував,мислам ефектите,глумата,распоредот на сцените,акциите,баш беше се на врв.Многумина рекоа дека е до режисерот бидејќи филмот беше режисиран од страа на познатиот Дејвид Слејд,дури и тој самиот рече дека создал ремек-дело.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот