You are not connected. Please login or register

Што очекувате од филмот?

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Што очекувате од филмот? on Нед Ное 29, 2009 1:56 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Па што очекувате од филмот?Што мислите подобар ли ќе биде од другите 2 дела?Дали менувањето на глумицата за Викторија беше добар или лош потег?


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

2 Re: Што очекувате од филмот? on Пет Дек 04, 2009 11:33 pm

Vampire Girl *

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Лош потег

Преглед на профилот на членот

3 Re: Што очекувате од филмот? on Саб Дек 05, 2009 1:00 am

Teodora

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Vampire Girl * напиша:Лош потег

se slazam i ja Very Happy inaku mislam deka ke ima poke akcii deka ke bide povozbydliv i pointeresen bidejki ke bide Edward vo sekoj moment Very Happy

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот