You are not connected. Please login or register

Најдобра книга

Најдобра книга

25% 25% [ 1 ]
50% 50% [ 2 ]
25% 25% [ 1 ]
0% 0% [ 0 ]
Општо гласови : 4

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Најдобра книга on Чет Дек 03, 2009 6:12 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
КОја ви беше најубава книга од сите 4?Мене Млада Месечина највеќе ми се допадна а зошто незнам како да објаснам хаха.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

2 Re: Најдобра книга on Пет Дек 04, 2009 1:11 am

Teodora

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
mene site mi bea interesni ali nz zosto tretata mi bese preinteresna i prvata a vtorata mi bese nekako zalna koa Edward ja ostavase Bella Sad

Преглед на профилот на членот

3 Re: Најдобра книга on Саб Мар 13, 2010 4:38 pm

Кикку. Кален

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
па зашо само Самрак и Млада месечина ги имам прочитано (на мак. )..и двете ми се преинтересни.. и другиве ќе чекам да ги преведат (ако воопшто го напраат тоа)..
а со оглед дека тие две ми се единственни книги шо ги иам прочитано... просто ги обожавамм!!

<3 Twilight ..New Moon.. Eclipse.. Breaking Down.. <3

Преглед на профилот на членот

4 Re: Најдобра книга on Саб Мар 13, 2010 4:41 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Хмм па Млада Месечина е доста интересна,додека Помрачување е и малку досадна книга.Затоа четвртава е ептен,премногу дејства,случки,дејствиа многу интересно.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот