You are not connected. Please login or register

Новости на форумот

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Новости на форумот on Пет Дек 04, 2009 6:29 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
НОВО НА ФОРУМОТ!

Одсега во профилот можете да си изберете омилен лик и омилена книга.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

2 Re: Новости на форумот on Саб Дек 05, 2009 12:55 am

Ana

avatar
Администратор
Администратор
А давид кај омилена книга треба од twilight деловите која ни е омилена или општо?


_________________

Преглед на профилот на членот

3 Re: Новости на форумот on Саб Дек 05, 2009 12:53 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Не не,туку од сите 4 книги омилена да си избереш.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

4 Re: Новости на форумот on Нед Дек 20, 2009 1:11 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Дојде и новогодишниот изглед а форумот.Вашите мислења можете да ги искажете во „Ваши мислења“.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

5 Re: Новости на форумот on Саб Мар 13, 2010 4:49 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
НАСКОРО!!
По повод на 100 членови наскоро се организира забава,ќе има игри,награди, и друго.Ве очекуваме сите!!


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

6 Re: Новости на форумот on Чет Jул 08, 2010 4:46 am

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Форумот стартува и се активира пак за сите фанови во Македонија на Самрак Сагата.Исто така со наближување на 100-тиот член се ближи јубилејната забава на која ќе има многу награди,како позиции на форумот,доста интересни игри и слично.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот