You are not connected. Please login or register

HI

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 HI on Саб Јан 02, 2010 1:18 am

elena flrodun

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
ZDRAVO NA SITE JAS SUM ELENA OD OHRID I SUM FAN NA TWILIGHT!!!!!POZZ!!!!!!!!_________________
Photobucket
I LOVE HIM!!!!!!!!!HE IS THE BEST!!!!!!!!!!!

Преглед на профилот на членот

2 Re: HI on Саб Јан 02, 2010 3:14 am

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Добредојде!!!
И намали го аватарот,зашто го нарушува изгледот на форумот. Smile


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

3 Re: HI on Саб Јан 02, 2010 7:00 pm

Moni

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Здраво...Имај леп провод на форумов !

Преглед на профилот на членот

4 Re: HI on Саб Јан 02, 2010 8:13 pm

Teodora

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Dobredojde Very Happy

Преглед на профилот на членот

5 Re: HI on Саб Јан 02, 2010 10:46 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
Welcome


_________________

Преглед на профилот на членот

6 Re: HI on Сре Јун 16, 2010 1:04 pm

Miss.Kristen

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Здраво...Јас сум Сара Василева од Струмица...И сум голем обожавател на филмот Twilight... Very Happy

Преглед на профилот на членот

7 Re: HI on Вто Aвг 03, 2010 12:27 pm

Miss.Pattinson

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Здр.. Јас сум Наталија .. по други форуми сум потпишана како Натенце ама овде Мисс.Паттинсон хаха .. мило ми е што ке се дружиме на форумов бидејки го обожавам филмов хах ..

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот