You are not connected. Please login or register

Еј еј.. :)

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Еј еј.. :) on Сре Мар 10, 2010 12:46 am

Кикку. Кален

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Здраво на ситее!!
Јас сум Кики али викајте ме Кикку.
хехех..
И за форумов дознав од..хмм.. ..од Гугл..
хахах..иначе фенси е местово..форумов..што и да е..
Со оглед дека има свашта за Едвард или Роберт..( whatever ).. почесто ќе бидам стаена на форумов..ххахах
изнатрескав..мило ми е...хахах..
greetings.. <3

Преглед на профилот на членот

2 Re: Еј еј.. :) on Чет Мар 11, 2010 7:29 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
welcome Very Happy


_________________

Преглед на профилот на членот

3 Re: Еј еј.. :) on Чет Мар 11, 2010 9:14 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Добредојде,баш погоди да дојдеш на реконструкција на форумот Razz


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

4 Re: Еј еј.. :) on Пет Мар 12, 2010 9:39 pm

Кикку. Кален

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
е ако де..важно се приклучив..коа ќе престане да се Ре-конструира.. ќе ми кажжете.. Smile
иначе фала на велкомот.. Smile.. <3

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот