You are not connected. Please login or register

ПРВ ОФИЦИЈАЛЕН ТРЕЈЛЕР

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 ПРВ ОФИЦИЈАЛЕН ТРЕЈЛЕР on Саб Мар 13, 2010 4:40 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Пред два дена излезе официјалниоит прв трејлер за Помрачување,трејлерот не кажува многу но сепаг погледнете:


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот