You are not connected. Please login or register

Добро ве најдов !

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Добро ве најдов ! on Пет Мај 07, 2010 12:31 am

Симона

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Како нова членка и свеж гледач на филмот додека импресионирано барав некои статии во врска со филмот, ја начекав станава и баш пријатно се изненадив и не можев да останам рамнодушна а да не бидам член на истата Wink
Можеби многу покасно, но двата дела денес ги изгледав во еден здив и ме оставија без зборови. Преубава тематика на филмот, на моменти се соживував со улогите и сакав да бидам барем на момент со нив Very Happy
.. Поздрав

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот