You are not connected. Please login or register

Здраво!!

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Здраво!! on Чет Jул 02, 2009 3:27 pm

Bube

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Здраво на сите!!Ја сум Бубе (ме знаете од Ангели форумот)Имам 12 години (хехе за 8 дена ќе полнам 13)и сум од неготино.

Преглед на профилот на членот

2 Re: Здраво!! on Чет Jул 02, 2009 3:28 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Добредојде Бубе,прочитај ги правилата и избери си група.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

3 Re: Здраво!! on Чет Jул 02, 2009 3:29 pm

Simona

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Добредојде и од мене Бубе!

Преглед на профилот на членот

4 Re: Здраво!! on Чет Jул 02, 2009 3:37 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
The.Cold.One напиша:Добредојде Бубе,прочитај ги правилата и избери си група.


_________________
Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот