You are not connected. Please login or register

Музиката на Роберт Патинсон

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Музиката на Роберт Патинсон on Пет Jул 09, 2010 3:23 pm

macaparket

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Јас мислам дека човеков има мн талент!


_________________
What if I’m the hero? What if I’m the bad guy? - Edward Cullen
Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/pages/I-3-MACEDONIAN-THEATHER/1040647296

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Имаше гласини дека ќе снимал албум.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

macaparket

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Се надевам. Very Happy
Само Let me sign и Never think се студиски снимки.. Sad Се друго е во живо од некои настапи!


_________________
What if I’m the hero? What if I’m the bad guy? - Edward Cullen
Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/pages/I-3-MACEDONIAN-THEATHER/1040647296

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
И Кристен има пеено во еден филм,ќе пробам да ја најдам снимката


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот