You are not connected. Please login or register

Jackson Rathbone - Jasper

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Jackson Rathbone - Jasper on Чет Jул 02, 2009 3:31 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
Шо мислите за топов? Мене ми е многу убав...посебно со црна коса afro


_________________

Преглед на профилот на членот

2 Re: Jackson Rathbone - Jasper on Чет Jул 02, 2009 3:34 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Мене мие ОК,но ме зачудува негоавата реакција кога ќе сака да ја убие Бела.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

3 Re: Jackson Rathbone - Jasper on Чет Jул 02, 2009 3:36 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
исто и мене ме зачуди...само не се сеќавам кај го видов тоа Embarassed What a Face мислам дека беше на трејлерот на New Moon ако не се лажам така?


_________________

Преглед на профилот на членот

4 Re: Jackson Rathbone - Jasper on Чет Jул 02, 2009 3:37 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Да го има на трејлерот


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

5 Re: Jackson Rathbone - Jasper on Чет Jул 02, 2009 5:01 pm

Amy

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Mене не ме зачуди,бидејќи нели Бела си ја исече раката,а него го привлекува крв... Very Happy
Инаку супер е...

Преглед на профилот на членот

6 Re: Jackson Rathbone - Jasper on Пет Jул 03, 2009 2:59 pm

Demi

avatar
Модератор
Модератор
Супер си е..
Поубав е со црна коса хх..
Па да, ни мене не ме зачуди,бидејќи он е најнов во групата и потешко му е да се навикне. Smile

Преглед на профилот на членот

7 Re: Jackson Rathbone - Jasper on Пет Jул 03, 2009 3:14 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
leleeeeeeeeeeee preubav ee... Mnoguu mu se ubavii ocitee:D:D
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Преглед на профилот на членот

8 Re: Jackson Rathbone - Jasper on Чет Дек 17, 2009 12:45 am

Carlangel

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Посебен е, има свој шарм, така малце е чуден, ама то е зато шо некако се држи на дистанца од Бела и е сосем оправдано. Многу го сакам фактот што е крајно приврзан за Алис.

Преглед на профилот на членот

9 Re: Jackson Rathbone - Jasper on Вто Aвг 03, 2010 12:36 pm

Miss.Pattinson

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Леле преубави очи има чоеков бее .. иначе у Твајлајт мн. одбро глуми I love you

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот