You are not connected. Please login or register

Омилена сцена од филмот

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Омилена сцена од филмот on Чет Jул 02, 2009 4:13 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Тука кажувајте која ви е омилена сцена од филмот.

Мене онаа кога Бела ми кажува на Едвард дека знае што е тој - вампир.Таа на планината.

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

2 Re: Омилена сцена од филмот on Чет Jул 02, 2009 6:59 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
мене коа испаѓаат едвард и бела од колата на едвард он коа носи наочари Very Happy


_________________

Преглед на профилот на членот

3 Re: Омилена сцена од филмот on Пет Jул 03, 2009 8:13 am

ivanaaa

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Кога се бакнуваат Едвард и Бела за првпат во нејзината соба Smile

Преглед на профилот на членот

4 Re: Омилена сцена од филмот on Пет Jул 03, 2009 10:58 am

ninny

avatar
Администратор
Администратор
мене кога ке ја спаси од колата, кога ке искочи бела од неговата кола кај школото а он со наочари, кога прв пат ке се бацата......абе сите ми се најубави Crying or Very sad


_________________
Преглед на профилот на членот

5 Re: Омилена сцена од филмот on Пет Jул 10, 2009 2:44 pm

тами

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
мене најубава ми е коа ќе ја спаси од тие кретените Smile хаха како го врти волвото Razz

Преглед на профилот на членот

6 Re: Омилена сцена од филмот on Пет Jул 10, 2009 4:25 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
The.Cold.One напиша:


Мене онаа кога Бела ми кажува на Едвард дека знае што е тој - вампир.Таа на планината.
i menee

Преглед на профилот на членот

7 Re: Омилена сцена од филмот on Саб Aвг 01, 2009 2:21 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
мене онаа кога ја спасува едвард бела од колата..тоа е најјако bounce

Преглед на профилот на членот

8 Re: Омилена сцена од филмот on Саб Aвг 08, 2009 3:54 am

ivanaaa

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
И онаа сцена кога се на училиште и кога тој ке го фати јаболкото што ке и падне Smile

Преглед на профилот на членот

9 Re: Омилена сцена од филмот on Саб Aвг 08, 2009 8:52 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
хахааа даааа таа е многу јака bounce

Преглед на профилот на членот

10 Re: Омилена сцена од филмот on Саб Aвг 29, 2009 10:01 am

Angela-An4i

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Мене кога ке ја спаси од колата

Преглед на профилот на членот

11 Re: Омилена сцена од филмот on Чет Сеп 17, 2009 9:02 pm

nate<3tay

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
aaa mene mi e najubava scenata koga ke ja bakne....najubav mi e tammuu

Преглед на профилот на членот

12 Re: Омилена сцена од филмот on Саб Сеп 19, 2009 1:34 am

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Oнаа во креветот,или на матурата?


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

13 Re: Омилена сцена од филмот on Саб Јан 02, 2010 1:34 am

elena flrodun

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
MENE KOGA KE GO FATI JABOLKOTO SO KE I PADNI NA BELLA TAA MI E MNOGU INTERESNA SCENA!!!!!!!!!

_________________
Photobucket
I LOVE HIM!!!!!!!!!!!HI IS THE BEST!!!!!!!!!!!

Преглед на профилот на членот

14 Re: Омилена сцена од филмот on Нед Апр 10, 2011 11:00 pm

Edward Cullen

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Omilena scena spored mene mi e koga e Edward vo Italija a Bela ke go bara i za malku toj nema da se pokaze na sonceto toa e taka dosta impresivno a taka interesni sceni mi se koga Edward ke ja predstavi Beta na svoeto semejstvo isto taka dosta interesna e scenata kade Edward i nudi brak i taka natau

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот