You are not connected. Please login or register

Хеееј =)

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Хеееј =) on Чет Jул 02, 2009 11:27 am

ninny

avatar
Администратор
Администратор
Хееј...јас сум нина, имам 12 години...учам во владо тасевски,
сега ке бидам 7 одд...класна ми е ликовно Mad
обожавам да седам на форуми Very Happy омилен филм ми е сејв д ласт денс 2
<3 Ешли Тисдејл, Анаи, Дулсе, Еуге, Лали, Твајлајт....омилени серии ми се ангели, бунтовници
и внимателно со ангелот
и тоа...ако ве интересира нешто слободно прашајте


_________________
Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот