You are not connected. Please login or register

Рекламни Банери

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Рекламни Банери on Чет Jул 02, 2009 7:05 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
Доколку сакате да не рекламирате користете еден од овие банери Very Happy
Код:
[url=www.twilightfans-mk.goodbb.net][img]http://i39.tinypic.com/2exc2n5.jpg[/img][/url]
Код:
[url=www.twilightfans-mk.goodbb.net][img]http://i39.tinypic.com/72dna9.jpg[/img][/url]
Код:
[url=www.twilightfans-mk.goodbb.net][img]http://i39.tinypic.com/zlyy5f.jpg[/img][/url]


_________________
Преглед на профилот на членот

2 Re: Рекламни Банери on Чет Jул 02, 2009 7:09 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор


Код

Код:
[url=www.twilightfans-mk.goodbb.net][img]http://i40.tinypic.com/25hfgiw.jpg[/img][/url]

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

3 Re: Рекламни Банери on Пон Jул 06, 2009 9:03 am

-Maky-

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
strava su baneri...

Преглед на профилот на членот

4 Re: Рекламни Банери on Пон Jул 06, 2009 1:56 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
абе да страва су ама кога ќе го ставам кодот не ми ја дава сликичката...да не имаш нешто грешка?

или пред когот треба да има [img][/img]?

Преглед на профилот на членот

5 Re: Рекламни Банери on Пон Jул 06, 2009 3:12 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Незнам што ти е проблемот,а каде сакаш да гом поставиш баннерот?


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

6 Re: Рекламни Банери on Пон Jул 06, 2009 3:44 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
на мајспејс

Преглед на профилот на членот

7 Re: Рекламни Банери on Пон Jул 06, 2009 4:49 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Eпа овој код мислам дека е само за форуми.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

8 Re: Рекламни Банери on Пон Jул 06, 2009 4:50 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
ааааааа ок тогаш.....го ставив веќе само како линк Smile

Преглед на профилот на членот

9 Re: Рекламни Банери on Пон Jул 06, 2009 9:40 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
ejj ludjee , super se reklamnive banerii:D
SVaka cast!!

Преглед на профилот на членот

10 Re: Рекламни Банери on Вто Jул 07, 2009 1:18 pm

*..I ♥ GameS..*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
stawicju was za prijatelje na mom 4umu!!
uzecju jedan.....!

Преглед на профилот на членот

11 Re: Рекламни Банери on Вто Jул 07, 2009 1:31 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Прати ми твој форум,и баннер преко ПП и чемо вас рекламирати.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

12 Re: Рекламни Банери on Вто Jул 07, 2009 1:32 pm

*..I ♥ GameS..*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
The.Cold.One напиша:Прати ми твој форум,и баннер преко ПП и чемо вас рекламирати.

prewodi..?! lol!

Преглед на профилот на членот

13 Re: Рекламни Банери on Вто Jул 07, 2009 1:41 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
hoce da mu posaljes banner od tvoj forum preko PP i on ce reklamirati tvoj forum

мислам дека вака ќе биде на српски Very Happy


_________________

Преглед на профилот на членот

14 Re: Рекламни Банери on Вто Jул 07, 2009 1:44 pm

*..I ♥ GameS..*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
axa skontala sam ....hwala!

Преглед на профилот на членот

15 Re: Рекламни Банери on Чет Aвг 06, 2009 4:08 am

Ike

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Сакате да размениме банер со sp-mk.com?

Преглед на профилот на членот

16 Re: Рекламни Банери on Чет Aвг 06, 2009 4:16 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Прати ми го по ПП вашиот..


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот