You are not connected. Please login or register

Омилен цитат

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Омилен цитат on Чет Jул 02, 2009 7:23 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Тука кажувајте ги вашите омилени цитати.

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

2 Re: Омилен цитат on Чет Jул 02, 2009 8:11 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
ај на македонски ќе го напишам
"Во три работи бев сосема сигурна. Прво, Едвард е вампир. Второ, еден дел од него-а не знам колку тој дел би можел да биде моќен-е жеден за мојата крв. И трето, безусловно и неотповликливо сум вљубена во него."


_________________

Преглед на профилот на членот

3 Re: Омилен цитат on Чет Jул 02, 2009 11:18 pm

Amy

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Ana напиша:ај на македонски ќе го напишам
"Во три работи бев сосема сигурна. Прво, Едвард е вампир. Второ, еден дел од него-а не знам колку тој дел би можел да биде моќен-е жеден за мојата крв. И трето, безусловно и неотповликливо сум вљубена во него."
И мене ми е овој Very Happy

Преглед на профилот на членот

4 Re: Омилен цитат on Пет Jул 03, 2009 2:12 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Amy напиша:
Ana напиша:ај на македонски ќе го напишам
"Во три работи бев сосема сигурна. Прво, Едвард е вампир. Второ, еден дел од него-а не знам колку тој дел би можел да биде моќен-е жеден за мојата крв. И трето, безусловно и неотповликливо сум вљубена во него."
И мене ми е овој Very Happy
ii meneeeeeeeeee:D

Преглед на профилот на членот

5 Re: Омилен цитат on Пет Jул 03, 2009 3:10 pm

Demi

avatar
Модератор
Модератор
и менееееееее Very Happy

Преглед на профилот на членот

6 Re: Омилен цитат on Пет Jул 03, 2009 3:39 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Мене оној:

"So The Lion Fell In Love With The Lamb.Bella:What a Stupid Lamb"


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

7 Re: Омилен цитат on Саб Окт 17, 2009 5:14 pm

macaparket

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
The.Cold.One напиша:Мене оној:

"So The Lion Fell In Love With The Lamb.Bella:What a Stupid Lamb"

И мене тој само со дополнување:
Edward: What a stupid mazohist lion!


_________________
What if I’m the hero? What if I’m the bad guy? - Edward Cullen
Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/pages/I-3-MACEDONIAN-THEATHER/1040647296

8 Re: Омилен цитат on Нед Окт 18, 2009 6:34 pm

Angela-An4i

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Twilight Freak напиша:
Amy напиша:
Ana напиша:ај на македонски ќе го напишам
"Во три работи бев сосема сигурна. Прво, Едвард е вампир. Второ, еден дел од него-а не знам колку тој дел би можел да биде моќен-е жеден за мојата крв. И трето, безусловно и неотповликливо сум вљубена во него."
И мене ми е овој Very Happy
ii meneeeeeeeeee:D
и мене Very Happy

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот