You are not connected. Please login or register

Хај :))

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Хај :)) on Чет Jул 02, 2009 12:44 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
Јас сум Ана од Велес. Имам 16 години и ќе бидам 2 година. Учам во општа гимназија "Кочо Рацин" во Велес. Омилен филм ми е Twilight I love you а омилени глумци ми се Johnny Depp и Robert Pattison и не знам шо друго да кажам Smile

Преглед на профилот на членот

2 Re: Хај :)) on Чет Jул 02, 2009 12:49 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Welcomee!


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

3 Re: Хај :)) on Чет Jул 02, 2009 2:09 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
The.Cold.One напиша:Welcomee!


_________________
Преглед на профилот на членот

4 Re: Хај :)) on Чет Jул 02, 2009 2:25 pm

Demi

avatar
Модератор
Модератор
Добредојде Ана flower

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот