You are not connected. Please login or register

Известување

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Известување on Пет Jул 03, 2009 3:32 am

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Бидејќи форумов е единствен Македонски за Самрак,постои голема шанса да станеме официјлен,за некое време ќе контактирам со Стефани Мејер,т.е. нејзиниот менаџер,и сега ќе гледаат активност и такви работи.

Јас ве молам да довдувате членови повеќе бидејќи потребни ни се,ако сакаме да станеме официјални.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

2 Re: Известување on Пет Jул 10, 2009 9:36 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Благодарам,на сите што донесоа членови на форумот,ама не е доволно,рекламирајте колку можете......


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

3 Re: Известување on Чет Jул 30, 2009 2:20 am

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Форумот полека пропаѓа никој не е крив за тоа...ако за некое време уште нема акттивност ќе бидам принуден да го избришам.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

4 Re: Известување on Саб Сеп 19, 2009 2:19 am

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Напраив малку измени со главната тема,само да знаете се е тука,само сега е поуредно малку.Квизот не би требало да го гледате,али ако го гледате пријавете,за да видам да средам.


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот