You are not connected. Please login or register

Бела

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Бела on Пет Jул 03, 2009 2:19 pm

Ana

avatar
Администратор
Администратор
Дечки најдов на интернет кои биле другите глумици шо биле предложени да ја глумат Бела...

Ellen Page


Danielle Panabaker


Emily Browning


Alexis Bledel


Rachel McAdams


Anna Paquin


шо мислите за типкиве? Мене највеќе ми се свиѓа Alexis Bledel а и навеке ми личи на Кристен Smile


_________________

Преглед на профилот на членот

2 Re: Бела on Пет Jул 03, 2009 2:29 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Па ако Кристен не би ја добила улогата јас би бил за оваа

Rachel McAdams


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

3 Re: Бела on Пет Jул 03, 2009 2:37 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
super se zenskive ama dobro e sto ja dobi kristen ulogata..<3

Преглед на профилот на членот

4 Re: Бела on Пет Jул 03, 2009 2:40 pm

Demi

avatar
Модератор
Модератор
Според мене ако Кристен не ја добила улогата требало да и ја дадат на Alexis Bledel. Very Happy

Преглед на профилот на членот

5 Re: Бела on Саб Јан 02, 2010 1:28 am

elena flrodun

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
I JAS SUM ZA Alexis Bledel

_________________
Photobucket
I LOVE HIM!!!!!!!HI IS THE BEST!!!!!!!!!!!

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот