You are not connected. Please login or register

Пријатели на форумот

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Пријатели на форумот on Пет Jул 03, 2009 2:42 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Доколку сакате да станете пријател на форумов ќе треба на накој од Администраторите да им пратите порака со линк од форумот.Доколку Администрторот ви одобри ,тука го поставувате банерот и линкот од форумот.Исто така ќе треба и вие нас да не рекламирате,ќе можете така што ќе си изберете еден банер од темата Рекламни Банери


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот