You are not connected. Please login or register

Twilight - The cast

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Twilight - The cast on Пет Jул 03, 2009 2:52 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
Eve kako bile prvo nominirani...sto mislite?

Bella Swon:


Edward Cullen:


Jacob Black:


Carlise Cullen:


Esme Cullen:


Alice Cullen:


Emmet Cullen:


Rosalie Cullen:


Jasper Cullen:


James:


Victoria:


Laurent:


Charlie Swon:Последната промена е направена од nin4e на Саб Jул 04, 2009 8:58 pm. Мислењето е променето 2 пати.


_________________
Преглед на профилот на членот

2 Re: Twilight - The cast on Пет Jул 03, 2009 2:55 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор


Еххх,зошто не ја доби Роуз


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

3 Re: Twilight - The cast on Пет Jул 03, 2009 2:57 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
Нее...баш си ја сакам....да ја добиеше ке ја замразев Razz ... се зезам


_________________
Преглед на профилот на членот

4 Re: Twilight - The cast on Пет Jул 03, 2009 2:58 pm

The.Cold.One

avatar
Администратор
Администратор
Па и јас ја закав,затоа сакам да е дел од екпиата на филмот Sad


_________________

Преглед на профилот на членот http://www.twilight-mk.org

5 Re: Twilight - The cast on Пет Jул 03, 2009 3:10 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
The.Cold.One напиша:Па и јас ја закав,затоа сакам да е дел од екпиата на филмот Sad
daaaaaaaaaaa

Преглед на профилот на членот

6 Re: Twilight - The cast on Пет Jул 03, 2009 3:14 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Jacob Black:


за тука сум многу задоволна со изборот Very Happy

Jasper Cullen:


а овдека можел да биде и Чејс Крафорд или овој Трент кој и да е...убави се и двајцата ама на Џексон можат вода да му носат Wink

Преглед на профилот на членот

7 Re: Twilight - The cast on Пет Jул 03, 2009 3:15 pm

ninny

avatar
Администратор
Администратор
па да ама може со добра улога....така би ја засакала уште повеке


_________________
Преглед на профилот на членот

8 Re: Twilight - The cast on Вто Jул 07, 2009 9:21 pm

macaparket

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
Carlise Cullen:


Tuka mozelo da bide Jesse Spencer. Very Happy Very Happy


_________________
What if I’m the hero? What if I’m the bad guy? - Edward Cullen
Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/pages/I-3-MACEDONIAN-THEATHER/1040647296

9 Re: Twilight - The cast on Вто Jул 07, 2009 9:29 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
macaparket напиша:Carlise Cullen:


Tuka mozelo da bide Jesse Spencer. Very Happy Very Happy

nezz nekako mi e mnogu mladolik...

Преглед на профилот на членот

10 Re: Twilight - The cast on Вто Jул 07, 2009 9:30 pm

macaparket

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
*rock_star* напиша:
macaparket напиша:Carlise Cullen:


Tuka mozelo da bide Jesse Spencer. Very Happy Very Happy

nezz nekako mi e mnogu mladolik...

Па да али нели Карлајл бил млад коа бил каснат. What a Face What a Face


_________________
What if I’m the hero? What if I’m the bad guy? - Edward Cullen
Преглед на профилот на членот https://www.facebook.com/pages/I-3-MACEDONIAN-THEATHER/1040647296

11 Re: Twilight - The cast on Вто Jул 07, 2009 9:31 pm

*rock_star*

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
е да Very Happy

Преглед на профилот на членот

12 Re: Twilight - The cast on Вто Jул 07, 2009 9:34 pm

Twilight Freak

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
macaparket напиша:
*rock_star* напиша:
macaparket напиша:Carlise Cullen:


Tuka mozelo da bide Jesse Spencer. Very Happy Very Happy

nezz nekako mi e mnogu mladolik...

Па да али нели Карлајл бил млад коа бил каснат. What a Face What a Face
I agree Very Happy

Преглед на профилот на членот

13 Re: Twilight - The cast on Пет Jул 31, 2009 11:03 am

ivanaaa

avatar
Новороден вампир
Новороден вампир
ninny напиша:

Edward Cullen:

Ed Westwick

Carlise Cullen:

Ryan Gosling

Esme Cullen:

Carla Cugino

Emmet Cullen:

Tom Welling

Rosalie Cullen:

Megan Fox definitivno 100 pati podobra od Nikki

Jasper Cullen:

Chace Crawford

Victoria:

Rose McGowan

a ostanatite mislam deka se super

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот